Uutiset

20.6.2017kunnanvaltuuston päätöksiäLue lisää »24.5.2017luottamuspaikkaneuvottelujen tulosLue lisää »1.5.2017Sirpa Komosen puhe Vappuna 2017Lue lisää »28.3.2017aloitteita valtuustossa 27.3.2017Lue lisää »30.11.2016Syyskokouksen päätöksiäLue lisää »

Uutisia muualta

Johtokunta 2017

puheenjohtaja

Reijo Liinamaa 
puh. 0400 997 724
reijoliinamaa@gmail.com

varapuheenjohtaja

Sirpa Komonen
puh. 040 556 8988
sirpa.komonen@pohjola.fi

sihteeri

Timo Leino
puh. 040 751 5621
timo.a.leino@gmail.com

taloudenhoitaja, jäsensihteeri 

Martti Nykänen
puh. 040 178 4669
0401784669.se@gmail.com

Sopu ja Rientola vastaava

Eero Markkanen
puh. 040 501 4363
eeromarkkanen1@gmail.com

Katariina Heikkinen
puh. 040 777 3179
katahei2013@outlook.com

Markku Helenius
puh. 0400 728 141
helenius.markku@gmail.com

Christina Kalenius
puh. 0400 425 925
christina.kalenius@mantsala.fi

Aija Lavikainen
puh. 040 719 0103
aija.lavikainen@gmail.com

Tarja Vierikko
puh. 050 150 3002
tarja.vierikko@hus.fi

varajäsen

Heli Hallikainen
puh. 040 533 6010
heli.hallikainen1@luukku.com

varajäsen

Sirpa Heikkinen

sirpa.heikkinen@mantsalalainen.com

varajäsen

Tapio Laaksonen
puh. 0400 479 776
e.tapio.laaksonen@gmail.com